Palaute on eteenpäin vievää

Seuran yhtenä uutena linjana on kerätä palautetta tanssijoilta ja toimijoilta jokaisen seuran osan toimivuudesta. Ajatuksena on saada seuran jäsenien äänet kuulumaan, jotta toiminta muokkaantuisi oikeiden tarpeiden mukaan.

Tahdomme kuulla sinun mielipiteesi onnistumisestamme, idea/korjausehdotuksesi tai vahvistuksen jo toimivalle asialle.

Palaute voi koskea esim. viikkotunteja ja valmentajia, bileitä ja tapahtumia, tiedotusta ja toiminnan ohjausta, uusia nettisivuja tai mitä tahansa sinulle on tullut mieleesi ja koet sen asian vievän asioita paremmille kantimille. Me ajattelemme palautteen käsittävän myös toiveita tulevaisuudesta.

Voit antaa palautetta joko nimettömänä tai voit jättää halutessasi yhteystiedot yhteydenottopyyntöineen.

Lähetä palautetta täältä

Ota yhteyttä seuran toimijoihin info (at) swingteam.fi

 

Kohti yhteistä tulevaisuutta!

Kiittäen 
Tanssiseura Swing Team ry

 

 

Mitä enemmän jäsenet palautettaan kertoo, sitä enemmän toiminta muuttuu jäseniensä näköiseksi.

FaLang translation system by Faboba